Konservatuara Hazırlık 1. Seviye 1. Dönem
(İlkokul 4. sınıfa başlayacak olan ve bu sınıftan itibaren okuyan öğrenciler için)

10 hafta, Ritim 40 dak./hafta, Kulak eğitimi 40 dak./hafta, enstrüman dersi 40 dak. /hafta

Konservatuara Hazırlık 1. Seviye 1. Dönem 
Başlangıç Tarihi 07 Mart 2020 Cumartesi 10.40-12.10 arası Ritmik Eğitim ve Bona, Kulak Eğitimi ve Solfej dersleri olacaktır. Ardından enstrümana göre bire bir özel dersler gerçekleşecektir. Toplu dersler Cumartesi günleri gerçekleşecektir.

10 Hafta, 2 saat/hafta, Toplam 20 saat

8 yaş üstüne konservatuara girişten bağımsız olarak müzik eğitimi ve özel enstrüman dersi almak isteyenler konservatuvara hazırlık sınıfındaki toplu derslere girebilir, bire bir özel enstrüman dersi alabilir.


Elif Turhan

Elif Turhan, 1964 yılında Sakarya’da doğdu. Öğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı piyano bölümünde tamamladı. Eğitimci kariyerine yüzlerce öğrenci yetiştirdiği özel dersleriyle başladı.Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi’, Ahmet Güvenç- Gülen Andak Müzik ve Bale Okulu ve HayArt Müzik Okulunda piyano ve solfej eğitimleri verdi. Yamaha Müzik Okullarının Türkiye Direktörlüğünü üstlendi. Eğitimci kimliğinin yanı sıra uzun yıllar bir çok mekan ve organizasyonda dinletiler verdi.

Barış Manço ile on yıla yakın süren çalışma hayatı, 7’den 77’ye Adam Olacak Çocuk programında kendisine Elif Abla olarak eşlik etmesiyle başladı. Ardından Kurtalan Ekspres’e katılmasıyla, diğer televizyon programları, tüm konser ve turnelerinde piyanist olarak yer ve sahne aldı.

Heykel sanatçısı Seçkin Pirim’den aldığı eğitimle, heykel ve seramik sanatçısı olarak yaptığı eser, çalışmave kişisel sergilerle önemli işlere imza attı.

Sanat yaşamını müzik ve heykel ile iç içe sürdürmektedir.

Banka Hesap Bilgileri
Altınbaş Üniversitesi 
DENİZBANK / İstanbul Kurumsal
Iban: TR65 0013 4000 0096 8131 9000 05


Bilgi ve Kayıt için:          
0212 604 01 00 / 2525
sem@altinbas.edu.tr

Programa kayıt olmak için ücretin ödenmiş ve dekontun sem@altinbas.edu.tr adresine iletilmiş olması gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Faturalar katılımcıların belirttikleri e-mail adreslerine gönderilecektir.

Katılımcının ödemeyi gerçekleştirmesi ve eğitime kaydını yapması sonrasında muhtelif nedenlerle kaydını iptal ettirmek istemesi durumunda ilk 7 gün içerisinde eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. Eğitimde 3 iş günü kala eğitim ücretinin %50'si kesilerek ücret iadesi yapılacaktır. Daha sonra yapılacak kayıt iptallerinde ücret iadesi yapılmayacaktır. Katılımcı bu şartı peşinen kabul ettiğini gayrikabili rücu beyan ve taahhüt eder.

07 Mar

7 Mar 2020 - 9 May 2020
Cumartesi 10.40-12.10

Eğitim Ücreti:

3.550,00 ₺

Eğitim Yeri:

Gayrettepe Yerleşke

- +
Loading...