Rekabetin giderek daha fazla arttığı bir dünyada proje yöneticileri bilgi, beceri ve deneyimlerinin tanınmasını önemli görmektedirler. PMI® (Project Management Institute) standartları ve PMP® eğitim ve akreditasyonu küresel ölçekte bunun tanınmasını sağlar. Dünya çapında profesyonel proje yöneticileri tarafından giderek daha önemli görülmekte ve istenmektedir.

PMI eğitimleri PMI'in PMBoK (Project Management Body of Knowledge) kitabı temelinde geliştirilmiş proje yönetimi temel bilgilerinin, süreçlerin ve proje yönetimi için gerekli temel yöntem ve tekniklerin öğretilmesi ve katılımcıların PMP sınavına hazırlanması hedefinde düzenlenmiş eğitimlerdir.

PMI eğitimleri iki bölümden oluşur:
PMBOK Proje Yönetimi Temel Bilgileri: Proje yöneticilerinin başarılı bir proje yürütmek için bilmeleri gereken tüm kapsamlı bilgileri öğretir.
PMP Sınavına Hazırlık: PMI anlayışının ve PMP sınavını geçmeye yarayacak ipuçlarının öğretildiği kapsamlı PMBOK eğitimidir.

Bu iki eğitim katılımcıları PMP sınavına hazırlamak için planlanmıştır ve PMP sınavı müracaatı için ön koşul olan 35 saatlik eğitimi sağlamaktadır.

Eğitmenler
Eğitmenlerimiz gerçek hayatta birçok proje yürütmüş, yıllarca PMI standartlarını ve diğer proje temel bilgileri ve metodolojileri öğretmiş deneyimli proje yöneticileri ve eğitmenlerdir.

Banka Hesap Bilgileri
Altınbaş Üniversitesi 
DENİZBANK / İstanbul Kurumsal
Iban: TR65 0013 4000 0096 8131 9000 05

Bilgi ve Kayıt için:          
0212 604 01 00 / 2525
sem@altinbas.edu.tr

Programa kayıt olmak için ücretin ödenmiş ve dekontun sem@altinbas.edu.tr adresine iletilmiş olması gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Faturalar katılımcıların belirttikleri e-mail adreslerine gönderilecektir.

Katılımcının ödemeyi gerçekleştirmesi ve eğitime kaydını yapması sonrasında muhtelif nedenlerle kaydını iptal ettirmek istemesi durumunda ilk 7 gün içerisinde eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. Eğitimde 3 iş günü kala eğitim ücretinin %50'si kesilerek ücret iadesi yapılacaktır. Daha sonra yapılacak kayıt iptallerinde ücret iadesi yapılmayacaktır. Katılımcı bu şartı peşinen kabul ettiğini gayrikabili rücu beyan ve taahhüt eder.

  • TEST 1
  • Test 2 
  1. TEst 1 
  2. test2

01 Eki

1 Eki 2018 - 1 Eki 2018
09:30 - 17:30

Eğitim Ücreti:

0,00 ₺

Eğitim Yeri:

Gayrettepe Yerleşke

- +
Loading...