Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Çocuklar için Masal ve Öykü Yazma
Detaylar için www.yaraticiyazarlikatolyesi.net

Lüset Kohen Fins ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, hafta içi akşam saatlerinde katılabileceğiniz sertifikalı temel eğitim programı, Gayrettepe Kampüsümüzde gerçekleşiyor. Toplam 3 modülden oluşan bu özel çalışma On Derin Ayak İzi, Enginar Mevsimi, Hasta Bakıcı, Şarlatan ve Dahil adlı kitapların yazarı Lüset Kohen Fins tarafından hazırlandı. Üç hafta boyunca, haftada bir kez sadece Çarşamba akşamları (19:45- 21:45 arası) katılabileceğiniz eğitim programının ilk modülü 24 Temmuz Çarşamba akşamı gerçekleşecek.

Tek Modül Katılım Ücreti: 150 TL
3 Modül Katılım Ücreti: 400 TL

Eğitimlerde kullanılan Roman Okuma ve Yazma Sanatı Kitabı, Öykü Üretme Kartları, Öykü Hazırlama Şemeası ve diğer tüm basılı metaryeller katılım ücretine dahildir.

Kurgunun matematiği, çarpıcı metinler üretmenin püf noktaları, içerik planlama, karakter yaratma ve hayal gücü geliştirme üzerine eğitimler veren LKF ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi'nin program akışını ve katılım için tıklayınız

Çocuklar için Masal ve Öykü Yazma Eğitimi toplam 2 hafta sürmektedir.

Yaz 2019 döneminde Salı akşamları 19:45-21:45 arası akşam sınıflarında haftada bir kez katılabilirsiniz.afta içi gündüz, hafta içi akşam veya hafta sonu sabah sınıflarında haftada bir kez katılabilirsiniz. 

Eğitimler Gayrettepe Kampüsümüzde gerçekleşmektedir. 2 haftalık katılım bedeli 300 TL'dir. 

Eğitimler esnasında katılımcılara verilen toplam 21 öykü yazabileceğiniz 63 sayfalık Çocuk Öyküleri ve Masal Yazma Kitabı ile 54 karttan oluşan Öykü Üretme Kartları katılım ücretine dahildir. Katılımcılara ikinci modülün sonunda katılım belgesi verilmektedir. Çocuklar için Masal ve Öykü Yazma Eğitimi'nin program akışını ve katılım için tıklayınız

Bilgi ve Kayıt için:          

0212 604 01 00 / 2525
sem@altinbas.edu.tr


Salı - Çarşamba: 19.45-21.45

Eğitim Ücreti:

400,00 ₺

Eğitim Yeri:

Gayrettepe Yerleşkesi

Loading...